1. Zapraszamy dzisiaj Kandydatów do Bierzmowania  na spotkanie formacyjne o godz. 18:00. 

2. Jutro  Obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia. Msze św. tego dnia w naszym Kościele zostaną odprawione o godz.: 7.00 i 18.00. Również jutro  będzie można podjąć się Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego uroczyście w trakcie Mszy świętej o godz. 18.00. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz modlitwy umieszczonej w Deklaracji w intencji dziecka i jego rodziców. Deklaracje duchowej adopcji do zabrania dla chętnych są wyłożone przy wyjściu z kościoła na stoliku. Zachęcamy do włączenia się w to duchowe dzieło w obronie wartości i godności życia ludzkiego.

3. Zapraszamy dzieci z rodzicami na próby przygotowujące do komunii świętych: Dzieci do I Komunii zapraszamy w środę  10 kwietnia na godz. 16.00. Natomiast dzieci do Generalnej Komunii świętej zapraszamy we wtorek 9 kwietnia na godz. 16.00. 

4. Parafia Farna w Sierpcu organizuje 27 kwietnia pielgrzymkę autokarową do Gniezna i Ostrowa Lednickiego. Plan znajduje się w gablocie. Koszt 300 zł. Zapisy u ks. Krystiana Bartnickiego – wikariusza Fary. Zachęcamy.

5. Za tydzień tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje parafialne.

6. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Odmówimy teraz  przed  Obrazem Jezusa Miłosiernego Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencjach naszej Ojczyzny, pokoju na świecie i w intencji naszych rodzin . Postarajmy się dziś w naszych rodzinach o godzinie 15.00 w Godzinie szczególnego Bożego Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.