1. Jutro obchodzimy Drugi Dzień Zielonych Świąt,  Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 7.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy

2. Pod chórem wystawiona jest skarbona, do której możemy złożyć ofiary na cel budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy jako wotum naszej wdzięczności Panu Bogu za opiekę nad naszą Ojczyzną.

3. Nabożeństwo Czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Gorąco zapraszamy.

4.W  dniu dzisiejszym na sumie odbędzie się Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci klas czwartych.

5. Próba liturgiczna kandydatów do Bierzmowania w czwartek i  piątek o godz. 18:30.Obecność obowiązkowa.

6. Za tydzień w niedzielę zapraszamy rodziny z dziećmi na Mszę Świętą o godz. 12.00. Po tej Mszy wyruszymy w Marszu w Obronie Życia i Rodziny ulicami naszego miasta. Dojdziemy na plac Koronacyjny parafii Klasztornej. Tam odbędzie się piknik dla naszych rodzin z atrakcjami dla dzieci. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Jeśli ktoś z państwa mógłby upiec jakieś  ciasto dla dzieci i ofiarować je  na ten piknik to prosimy o dostarczenie go do plebanii przy klasztorze. Natomiast już w sobotę o godz. 18.00.,w klasztorze  Mszę świętą odprawi, a po niej czuwanie modlitewne poprowadzi ks. Łukasz Plata – Ewangelizator. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. 4 czerwca czyli za tydzień o godz. 18.00 odbędzie się w naszym kościele Uroczysta Msza Święta dziękczynna za 30 lat mojego kapłaństwa ( kapłaństwa ks. Proboszcza), na którą gorąco zapraszamy.

8. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w kościele  spotkanie wyjeżdżających do Włoch z  przewodnikiem.

9. W najbliższy piątek spowiedź przed Mszami o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 z racji pierwszego piątku miesiąca.