1.  W najbliższy piątek 13 -tego przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy więc na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono różańcem o godz. 19.30. Następnie zostanie odprawiona Msza święta i po niej przejdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej w procesji wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie z sobą świec.

2. W środę po mszy w kościele Różaniec Męski..zapraszam chętnych mężczyzn.

3. W sobotę  obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty  składamy najlepsze życzenia  i zapraszamy na różaniec w ich intencji o godz. 17.30.

4. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

5. W przyszły poniedziałek  16 października przypada kolejna 45 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz .  17.30 na różaniec papieski, a potem na Mszę i po  niej na KONCERT POŚWIĘCONY ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II – MUZYCZNA MODLITWA z racji na 45 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Na koniec koncertu zapalimy przy pomniku św. Jana Pawła II znicze.