1.   Od dziś   rozpoczynamy  w kościele odprawianie  nabożeństw różańcowych o godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały karteczki każdego dnia, które należy wkleić na specjalną planszę. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza te, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy młodzież oraz dorosłych.. Październik to jest dobra okazja, by każdy z nas znalazł czas na swoją  modlitwę różańcową. Bardzo dziękujemy Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków – Koło Nadzieja w Sierpcu za podarowanie naszej parafii figury Matki Bożej, przed którą będziemy modlić się na różańcu. 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek  miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 na „Godzinę z Jezusem” będzie to adoracja prowadzona, połączona ze śpiewem, rozważaniami, chwilami ciszy. Serdecznie zapraszamy. 

3. W najbliższą sobotę  przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, jest to uroczystość wszystkich modlących się na różańcu. Tego dnia  wyjeżdżamy z parafii na Diecezjalną Pielgrzymkę KŻR  do Smardzewa o godz. 8:00 sprzed sklepu „Gram”. Cena 30 zł. Zapisy u ks. Kamila. W sobotę także zapraszamy na godz. 17:10 na Nabożeństwo Wynagradzające Najświętszemu Sercu Matki Bożej, następnie różaniec i Mszę św.

4.  Za tydzień tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje parafialne. Gorąco dziękujemy.

5. Kolejny raz chcemy zaprosić dorosłych mężczyzn do służenia przy ołtarzu. Dlatego też wszystkich chętnych i odważnych mężczyzn  zapraszamy do zakrystii po każdej Mszy Świętej , by umówić się na spotkanie.

6. Dziś adoracja po Mszy świętej o godz.7.00 i procesja wokół kościoła po sumie o godz. 12.00.

7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2024. Przyjmujemy także imiona i nazwiska zmarłych na nową listę całorocznych modlitw zwanych „przypominkami”.