1. Od przyszłej niedzieli  rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały karteczki, jeśli uda im się zebrać odpowiednią ilość otrzymają specjalne nagrody. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza te, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy młodzież oraz dorosłych.

2. W najbliższą niedzielę adoracja po Mszy świętej o godz.7 .00 i procesja wokół kościoła po sumie o godz. 12.00 z racji na pierwszą niedzielę miesiąca.

3. Wójt Gminy Sierpc, uprzejmie informuje mieszkańców gminy, iż odbiór artykułów spożywczych dla osób najbardziej potrzebujących odbędzie się w Dziembakowie 28 września  (w czwartek) o godz. 12.00 dla miejscowości Stefankowo i Gorzewo.

4. Prowadzimy w naszej parafii zespół muzyczny dla dorosłych oraz scholkę dla dzieci . Chętnych do śpiewu gorąco zapraszamy. Jeśli ktoś potrafi i chciałby grać na jakimś instrumencie to gorąco zapraszamy do współpracy.

5. Wyjazd na pielgrzymkę do Getrzwałdu w przyszłą sobotę o godz. 7.00 z parkingu przy sklepie u Leszka. Plan w gablocie.

6. 7 października wyjeżdżamy z parafii na Diecezjalną Pielgrzymkę KŻR  do Smardzewa. Zapisy u ks. Kamila.