1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień misyjny, który jest okazją do podziękowania Bogu za wszystkich misjonarzy pracujących na całym świecie głosząc Ewangelię Jezusa Chrystusa. Ofiary na misje  można składać na tacę i do skarbony znajdującej się przy głównym wyjściu z kościoła.. Bóg zapłać za dobre serce. 

2. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci i rodziców przed Generalną Komunią Świętą. Także  na Wieczorną Mszę Świętą o godz . 18.00  i na spotkanie zapraszamy kandydatów  do bierzmowania.

3.    Spotkanie grupy lektorów i wszystkich, którzy chcą głębiej poznawać Słowo Boże odbędzie się w środę 25 października po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy   chętnych dorosłych  do czytania słowa Bożego w naszym kościele.

4.  Od niedzieli 5 listopada przed Mszami świętymi o godz. 7.00, 9.00 i 12.00 odczytywać będziemy nową listę zmarłych polecanych w  naszych rocznych przypominkach. Imiona i nazwiska zmarłych przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Jest także możliwość zamówienia intencji mszalnych na rok 2024.

5. Komendant  Powiatowej Policji w Sierpcu zaprasza seniorów miasta i powiatu sierpeckiego na Debatę pt.” Porozmawiajmy o bezpieczeństwie Seniorów” 24 października ( czyli w najbliższy wtorek)o godz. 11.00 w CKiSzu.

6. Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych obecnych na Mszach świętych oraz przyjmujących Komunię Świętą. Tak też jest i  w naszym kościele. Prosimy o spokojne wychodzenie z kościoła.