1.  Dzisiaj  na godz. 10.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej oraz do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego wraz z rodzicami oraz na spotkanie informacyjne  po Mszy Świętej. Dziś też na Mszy Świętej o godz. 18 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.  Po Mszy kandydaci  odbierają deklaracje   na spotkaniu z Księdzem Kamilem.

2. Organizujemy Pielgrzymkę do Rostkowa dla dzieci i młodzieży 16 września. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem Kamilem.

3. Za tydzień na Mszy o  godz. 10.30 uroczyste poświęcenie tornistrów uczniom klas pierwszych wraz z modlitwą w ich intencji .

4.  W najbliższy  piątek i sobotę chcemy zaprosić dzieci i młodzież na Mszę o godzinie 18.00 z racji Niedzielnego Odpustu ku czci św. Stanisława Kostki. W piątek zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami. W sobotę zapraszamy dzieci klas czwartych, które w tym roku szkolnym będą miały Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych wraz z rodzicami. W ramach przygotowania do I Komunii św. i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św. Wszystkie dzieci szkolne zapraszamy w niedzielę na Mszę Świętą o godz. 10.30. 

5. W środę  13 września zapraszamy wieczorem  na Nabożeństwo Fatimskie. o godz. 19.30 odmówimy wspólnie różaniec, następnie o 20.00 Msza Święta i na koniec procesja ze świecami wokół kościoła.

6. W Czwartek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na „Godzinę z Jezusem”, będzie to adoracja prowadzona, połączona ze śpiewem, modlitwą i chwilami ciszy, zakończona indywidualnym błogosławieństwem. 

7. Za tydzień odpust ku czci św. Stanisława Kostki w naszej parafii. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy przez cały dzień. Msze Święte jak w każdą niedzielę.  O  godz. 12.00 odbędzie się Uroczysta Msza Święta Odpustowa z procesją wokół kościoła. Na sumie odbędzie się też Dziękczynienie za tegoroczne plony z Gorzewa.

8. 23 września planujemy parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, szczegóły w gablocie przed kościołem. Cena 120 zł. Zapisy u Ks. Kamila       

9 .  Tydzień temu  na sumie o godz. 12.00  nastąpiło  uroczyste odsłonięcie Panteonu Żołnierzy Wyklętych w Sierpcu przy naszym kościele.  Mszę odprawił  Biskup Płocki Szymon Stułkowski, i poświęcił  Tablicę panteon Żołnierzy Wyklętych ..Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali całą tę uroczystość. Panu Burmistrzowi, Staroście, Wójtowi. Stowarzyszeniu  Historycznemu  im. 11 Grupy Operacyjnej NSZ, Grupie Rekonstrukcji Historycznej 13-ego Pułku Piechoty z Pułtuska, Stowarzyszeniu Dla Przyszłości Sierpca i Powiatu Sierpeckiego, Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Sierpca, Dyrekcji i uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, Dyrekcji i Policyjnej Klasie Mundurowej z Zespołu Szkół Zawodowych, Nauczycielom i uczniom Mundurowej Klasy z Zawidza, Dyrekcji OPP za plener malarski, państwu Głuchowskim i naszym Parafianom, którzy się włączyli czynnie w przygotowanie uroczystości. Policji i Straży Miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa.

10. Parafia farna organizuje pielgrzymkę do Meksyku do Matki Bożej z Guadalupę od 26 stycznia do 8 lutego. Kontakt z księdzem proboszczem z Fary.