1. Zbliża się termin pielgrzymki pieszej do Skępego. 7 września o godzinie 7.00 rano zapraszamy na mszę do kościoła farnego i po tej Mszy Świętej razem z parafianami Klasztornymi i Farnymi wyruszymy pieszo na pielgrzymkę. Rowerowa pielgrzymka do Skępego wyruszy 8 września sprzed Fary o godz. 7.40 .

2. Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz dla młodzieży z Leonium odbędzie się jutro w  poniedziałek o godz. 9.00. Bardzo gorąco na te Mszę  zapraszamy dzieci , młodzież, rodziców i nauczycieli. 

3.  Za tydzień tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje parafialne.

4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców klas III i IV na Mszę św. o godz. 10:30, a po niej spotkanie komunijne. Zaś na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania i spotkanie organizacyjne.

5. W sobotę o godz. 9:00 zapraszamy naszą scholę i osoby, które chciałyby śpiewać na próbę. Na godz. 10:00 zapraszamy ministrantów na zbiórkę i osoby, które chciały by wstąpić do grona liturgicznej służby ołtarza.

6. 23 września planujemy parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, szczegóły w gablocie przed kościołem. Cena 120 zł. Zapisy u Ks. Kamila