1.  Zbliża się termin pielgrzymki pieszej do Skępego. 7 września  o godzinie 7.00 rano zapraszamy na mszę do Fary sierpeckiej i po tej Mszy Świętej razem z parafianami Klasztornymi i Farnymi   wyruszymy  pieszo na pielgrzymkę.  Pielgrzymka rowerowa do Skępego odbędzie się 8 września. Bliższe informacje w przyszłą niedzielę.

2. Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej     nr 2 oraz dla młodzieży z Leonium odbędzie się 4 września, czyli za tydzień w  poniedziałek o  godz. 9.00. Bardzo gorąco na te Mszę  zapraszamy dzieci , młodzież, rodziców i nauczycieli. 

3.  W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W Piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, w sobotę – o godz.17.10 Nabożeństwo wynagradzające NSM,   różaniec, a o  18.00 Msza Święta  o Matce Bożej.  Serdecznie zapraszamy. 

4. Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii 18 maja 2024  roku    ( w sobotę) o godz. 11.00 . Generalna Komunia Święta odbędzie się 25 maja 2024 r. ( w sobotę ) o godz. 11.00.

5. Od września rozpoczyna się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Chętną młodzież, która będzie chciała przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku,  zapraszamy po każdej Mszy Świętej do zakrystii.

6. .  W dniach 2 i 3 wrzenia tego roku nastąpi uroczyste odsłonięcie Panteonu Żołnierzy Wyklętych w Sierpcu przy naszym kościele. W tej chwili prowadzone są prace  przy tym pomniku. Już dziś zapraszam wraz ze Stowarzyszeniem Historycznym im. 11 Grupy Operacyjnej NSZ , Grupą Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty w Pułtusku na inscenizację Historyczną pt; ” Odbicie więźniów UB” która odbędzie się 2 września przed Sądem Rejonowym w Sierpcu o godz. 16.00. Następnie o godz. 18.00 koncert patriotyczny Norberta ” Smoły” Smolińskiego na boisku Szkoły nr 2 przy naszym kościele. 3 września w niedzielę zapraszamy na mszę o godz 12.00 którą odprawi Biskup Płocki Szymon Stułkowski, i poświęci Tablicę panteon Żołnierzy Wyklętych przy naszym kościele. Od godz. 14.00 odbędzie się piknik patriotyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Dla Przyszłości Sierpca i Powiatu Sierpeckiego. Wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta W Sierpcu, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w programie patriotycznym, Grupa Rekonstrukcji Historycznej, będzie konkurs plastyczny pt. Żołnierz w oczach dziecka, wiele zabaw i atrakcji dla dzieci i dorosłych a także wojskowa grochówka.  Gorąco zapraszamy