1. W dniach 2 i 3 września tego roku nastąpi uroczyste odsłonięcie Panteonu Żołnierzy Wyklętych w Sierpcu przy naszym kościele. W tej chwili prowadzone są pracy przy tym pomniku. Już dziś zapraszam wraz ze Stowarzyszeniem Historycznym im. 11 Grupy Operacyjnej NSZ , Grupą Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty w Pułtusku na inscenizację Historyczną pt; ” Odbicie więźniów UB” która odbędzie się 2 września przed Sądem Rejonowym w Sierpcu. Następnie o godz. 18.00 koncert patriotyczny Norberta ” Smoły” Smolińskiego na boisku Szkoły nr 2 przy naszym kościele. 3 września zapraszamy na mszę o godz 12.00którą odprawi Biskup Płocki Szymon Stułkowski, i poświęci Tablicę panteon Żołnierzy Wyklętych przy naszym kościele. Od godz. 14.00 odbędzie się piknik patriotyczny tak jak co roku. Gorąco zapraszamy

2. Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii 18 maja 2024  roku    ( w sobotę) o godz. 11.00 . Generalna Komunia Święta odbędzie się 25 maja 2024 r. ( w sobotę ) o godz. 11.00.

3. Od września rozpoczyna się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Chętną młodzież, która będzie chciała przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku,  zapraszamy po każdej Mszy Świętej do zakrystii.

4. W przyszły piątek zapraszamy po mszy o 18:00 na „Godzinę z Jezusem”, będzie to adoracja połączona ze śpiewem, modlitwą  chwilami ciszy. Zakończona indywidualnym błogosławieństwem.  

5. 25 sierpnia o 18.00 przed CKISZ-em odbędzie się koncert charytatywny  Gramy dla Tymka. Orkiestry dęte z Goleszyna, Słupna i Gozdowa z wokalistką Kingą Rutkowską. Wiele atrakcji dla dzieci na pomoc dla Tymka w ciężkiej chorobie.