1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili odpust ku czci Św. Maksymiliana Kolbego. Na Mszach o godz. 9.00 i 10.30 będzie śpiewał zespół Wojciech Bardowski z Magdaleną Tunkiewicz i Arletą Lemańską wraz z muzykami. Po tych mszach będzie koncert ku czci Maksymiliana Kolbego. Sumę o godz. 12.00 odprawi ks. kanonik Łukasz Nowak dyrektor Leonianum w Sikorzu. Już dziś gorąco zapraszamy .

2. Za tydzień ofiary na tacę tradycyjnie  przeznaczymy na inwestycje parafialne.  

3. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji.
Dlatego zachęcamy do podjęcia dobrowolnej abstynencji od alkoholu w intencji osób borykających się z tym problemem. Księga Trzeźwości jest wyłożona przy Ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcam do zapisania się. 

4. W środę 16-go sierpnia, przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Dzień Eucharystyczny rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 7.00, a zakończymy, po całonocnej adoracji w środę, poranną Eucharystią. Plan dostępny jest w internecie, gablocie oraz na ulotkach wyłożonych na bocznych ołtarzach i przy głównym wyjściu z kościoła. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w wybranych punktach. 
5.      Dzisiaj rano  wyruszyła Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Każdego dnia pielgrzymki będziemy gromadzić się w naszym kościele na Apelu Maryjnym o 20.30, by duchowo pielgrzymować do Częstochowy.  Zapraszamy dziś o 20.30 na Apel.  Zapisy dla Pielgrzymów Duchowych  po każdej Mszy Świętej. 

 6. W dniach 19- 22 października chcemy zorganizować pielgrzymkę autokarową do Wiednia. Cena 1600 zł + 80 euro. Chętnych proszę o kontakt po każdej Mszy ze mną.