1. Zapraszamy serdecznie w najbliższy czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza święta o godz. 18.00, a po niej procesja Eucharystyczna wokół kościoła i błogosławieństwo wianków i kwiatów. 

2. W najbliższy Piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. odprawimy o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zaś w Sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. W Piątek po Mszy o godz. 18:00 zapraszamy na „Godzinę z Jezusem”. Będzie to adoracja połączona ze śpiewem, modlitwą i chwilami ciszy, zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Zapraszamy.

3. W najbliższy wtorek 13 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O 19.30 odmówimy różaniec. O 20.00 odprawimy Mszę świętą, a po niej wyruszymy z procesją wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie z sobą świec.

4. Dziś ofiary na tacę tradycyjnie przeznaczymy na inwestycje parafialne. 

5. W przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 10.30 zapraszamy rodziców , których dzieci będą w przyszłym roku przystępować do Pierwszej i Generalnej Komunii Świętej.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy:  Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Gorzewa za asystę podczas procesji. Dzieciom komunijnym, asyście ministranckiej, panom niosącym chorągwie, paniom niosącym Różaniec procesyjny,  straży miejskiej i policji za troskę o nasze bezpieczeństwo. Dziękujemy panu Organiście i panu Kościelnemu. Dziękujemy wam drodzy parafianie i goście za piękne świadectwo wiary w żywego Chrystusa i udział w procesji.