1.   W najbliższą  sobotę  przypada Uroczystość NMP z Lourdes –jest to też Światowy  Dzień Chorego. O godz. 16.00 w kaplicy szpitalnej będzie odprawiona Msza Święta w intencji chorych. Zapraszam także wszystkich chorych i starszych na wspólną Mszę Świętą w intencji chorych oraz w intencji wszystkich pracowników Służby Zdrowia  w najbliższą niedzielę na Sumę o godz. 12.00 w naszym kościele.  Wedy będzie też udzielany dla starszych i chorych Sakrament Namaszczenia Chorych.

2. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje parafialne. Bóg zapłać. 

3. W środę  oficjalnie kończymy  wizytę kolędową w naszej parafii. Dziękujemy za miłe przyjęcie wielu parafianom.  Odwiedziliśmy wszystkich, którzy otworzyli nam drzwi. Jeśli ktoś z różnych racji nie mógł nas przyjąć w swym domu w wyznaczonym czasie, a chciałby to uczynić prosimy , by zgłosił to w tym tygodniu  w zakrystii lub kancelarii. 

4.. W dniach 10-12 marca odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku rekolekcje dla młodzieży męskiej. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszych parafialnych mediach. Zachęcamy do udziału, a wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji powołań i do kapłaństwa się przygotowujących, aby nigdy nie zabrakło szafarzy sakramentów świętych.