1.Dziś jeszcze pod chórem wystawiona jest skarbona, do której możemy złożyć ofiary na cel budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy jako wotum naszej wdzięczności Panu Bogu za opiekę nad naszą Ojczyzną.

2. Nabożeństwo Czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Gorąco zapraszamy.

3. Próba liturgiczna kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 16:00, zaś na godz. 16:30 zapraszamy świadków na krótką próbę, a po niej spowiedź dla kandydatów i świadków. Obecność obowiązkowa.  Bierzmowania   naszej młodzieży udzieli  ks. Biskup Roman Marcinkowski w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Gorąco zapraszamy.

4.  W najbliższy czwartek 8 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała . Msze święte tego dnia odprawimy w  naszym kościele  o godz. 7.00; 9.00; i godz. 18.00. W tym roku chcemy kolejny raz wziąć udział w  Procesji Bożego Ciała dla całego Miasta. Msza Święta o godz. 11.00 odbędzie się w  Klasztorze. Potem tradycyjne przejdziemy do czterech ołtarzy i zakończymy procesję uroczystym błogosławieństwem  przy Kościele Szkolnym. Zapraszamy Druhów Osp Gorzewo , dzieci z Pierwszej i Generalnej Komunii Świętej w uroczystych strojach wraz z rodzicami, asystę procesyjną.  Prosimy o włączenie się w procesję.  Zapraszamy wszystkich wierzących do wspólnej modlitwy.

5. Za tydzień tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje parafialne.