1. Przeżywamy dziś w kościele Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Bogu Wszechmocnemu ofiarujmy wszystkie trudne sprawy naszych rodzin, naszej Ojczyzny i całego Świata.

2.  Prowadzimy sprzedaż świec Bożonarodzeniowych w cenie 10 zł za świecę małą i 15 zł za świecę dużą. Nasi ministranci będą je rozprowadzać. Na Wigilię zapaloną świecę stawiamy przy pustym miejscu – jako symbol dla  kochanej osoby. Po wieczerzy Wigilijnej możemy zanieść  tę święcę na grób osoby bliskiej. Dziękujemy za zakup świec- ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na pomoc biednym dzieciom . 

4. . W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W  piątek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na „Godzinę z Jezusem”. Będzie to adoracja prowadzona, połączona ze śpiewem, rozważaniami, chwilami ciszy. Zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Serdecznie zapraszamy. 

4. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi o godz. 17:10, następnie różaniec i Mszę św. o Najświętszej Maryi Pannie.  

5. Tymek Cholewiński ma 6 lat i choruje na złośliwy nowotwór tkanek miękkich. W Polsce nie było dla niego ratunku. Aktualnie przebywa na leczeniu w Barcelonie.  Guz nowotworowy został częściowo usunięty, jednakże wymaga dalszego leczenia specjalistycznego, które wiąże się z ogromnymi kosztami. Stowarzyszenie Diabetyków ” Nadzieja” wspiera i pomaga Tymkowi od początku choroby. Dlatego dziś został zorganizowany przy naszym kościele Kiermasz Ciast- własnego wypieku. Dochód z tej inicjatywy zostanie w całości przekazany na leczenie Tymka. Zachęcamy do wsparcia tej pięknej inicjatywy.

6 .  Pan Organista w tym tygodniu będzie roznosił opłatek w następującym porządku:

Poniedziałek – ul. Szpitalna

Wtorek – ul. Paderewskiego bloki 5 i 7

Środa – ul. Tysiąclecia  bloki, ul. Kwiatowa i ul. Kasztanowa

Czwartek – ul. Targowa

Piątek – ul. Tułodzieckich – bloki

Sobota – ul. Płocka, ul. Mickiewicza