1.  Dziś na Mszy świętej o godz. 10.30  mają swoje spotkanie dzieci i rodzice przygotowujący się do Generalnej   Komunii Świętej. Po Mszy o godz. 18.00 mają swoje spotkanie kandydaci do Bierzmowania.

 2.   Od dziś po Mszach  będzie można już nabyć w kościele świeczki Caritas jako nasza pomoc najbiedniejszym. Cena mała 10 zl i duża 15.zl.. 

3. Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu zwraca się z gorącą prośba o odczytanie komunikatu : Bezpieczeństwo to noszenie elementów odblaskowych w sposób widoczny przez pieszych, przez to odległość jest 5-krotnie większa kiedy kierowca zauważy pieszego, to daje czas dla kierującego na odpowiednią reakcję.  Policjanci zwracają się z apelem o rozwagę, rozsądek, szacunek dla innych oraz troskę o życie własne i innych użytkowników drogi. Wierzymy , że wspólnie możemy więcej.. 

4. W dniu 2 grudnia Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na 32 rocznicę powstania Radia Maryja. Bliższe informacje w gablocie przed kościołem.

5. W przyszłym roku w czerwcu chcemy zorganizować 11- dniową  pielgrzymkę autokarową do Lourdes i sanktuariów Europy. Koszt  ok 4600 zl. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii i kancelarii. 

6. Pan Organista w tym tygodniu będzie roznosił opłatek w następującym porządku:

Poniedziałek – ul. Płocka –  bloki  

Wtorek – – ul. Osiedlowa bloki 1, 3, 5, 7.

Środa – ul. Słowackiego bloki

Czwartek – ul. Sosnowa, Lipowa, Leśna i Białobłocka.

Piątek – ul. Jaracza, Matejki, Solskiego, Wyspiańskiego, Braci Tułodzieckich

Sobota – ul. Słowackiego, Norwida, Moniuszki, Tuwima, Karłowicza, Fredry, Świętokrzyska, Borkowska, Piastowska.