1. Zachęcamy do zamawiania w kancelarii przypominek za naszych bliskich zmarłych  na kolejny rok . Od dziś przez cały rok będziemy odczytywać nowe przypominki. Jest to piękna forma modlitwy za naszych zmarłych. Gdyby zdarzyły sie jakieś błędy prosimy po mszy św. zgłosić je w zakrystii.

2. Zapraszamy na Mszę świętą sprawowaną w intencji naszej Ojczyzny 11 Listopada w Święto Niepodległości o godz. 12.00 dla całego miasta i powiatu.

3. W najbliższy piątek na godz. 19.00 zapraszamy do CKiSZ – u na Koncert pt: „Niepokonanej – ballady i pieśni” w wykonaniu Arlety Lemańskiej i Wojciecha Bardowskiego z okazji Święta Niepodległości.

4. Dziś na zakończenie Mszy Świętej o godz. 10.30 zostaną rozdane nagrody dla dzieci, które gorliwie uczestniczyły w tegorocznym różańcu. Dzieciom, rodzicom i dziadkom gratulujemy. 

5. Za tydzień 12 listopada na Mszę świętą o godz. 10.30  i na swoje spotkanie zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej  Komunii Świętej. 

6.  Za tydzień  ofiary na tacę przeznaczymy na zakup oleju do ogrzewania kościoła. 

7. Od 17 listopada w naszym kinie będzie wyświetlany film pt; ” Oblicze Jezusa”. Gorąco go polecamy.

8. . Dziś na mszy świętej o godz. 9.00 poświęcimy( -liśmy ) opłatek, który Pan Organista będzie roznosił do naszych domów.  Ofiary składane przy tej okazji są naszym podziękowaniem za całoroczną pracę Pana Organisty. 

Porządek roznoszenia opłatka.

Środa 8 listopada 2023 r.    -Gorzewo , Grodkowo Zawisze

Czwartek 9 listopada 2023 r. ul. Witosa blok 3, 5

Piątek 10 listopada 2023 r – ul. Sikorskiego 

sobota  11 listopada 2023 r. -ul .Sempołowskiej i ul. Kolejowa