1.      6 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Każdego dnia pielgrzymki będziemy gromadzić się w naszym kościele na Apelu Maryjnym o 20.30, by duchowo pielgrzymować do Częstochowy.  Rozpoczynamy w najbliższą niedzielę .  Zapisy dla Pielgrzymów Duchowych  po każdej Mszy Świętej. 

 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja po mszy o godz. 7.00 i procesja wokół kościoła na sumie. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00. W Piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, w sobotę – o godz. 17.10 nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi, 17:30 różaniec. Serdecznie zapraszamy. 

4. Pod chórem wystawiona jest skarbona, do której może składać ofiary na pomoc dla dzieci z sierocińca w Tarnopolu na Ukrainie . Dziękujemy. 

5. We wtorek  rozpoczyna się  miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji.
Dlatego zachęcamy do podjęcia dobrowolnej abstynencji od alkoholu w intencji osób borykających się z tym problemem. Księga Trzeźwości jest wyłożona przy Ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcam do zapisania się. 

6 .Nasz wikariusz  ks. Kamil Kozakowski obchodził niedawno swoje imieniny. Modlimy się dziś przez cały dzień w Jego intencji, życząc mu zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

7. W dniach 19- 22 października chcemy zorganizować pielgrzymkę autokarową do Wiednia z naszej parafii. Cena 1600 zł + 80 euro. Chętnych proszę o kontakt po każdej Mszy z proboszczem.

8 .Dziś przez cały dzień gościmy Zespół muzyczny z Ukrainy TaRuta, który ubogaca nas swym pięknym śpiewem. Zespół charytatywnie pomaga w sierocińcu w Tarnopolu. Po każdej Mszy będą rozprowadzali płyty i pamiątki. Dziękują  także za słodycze, jedzenie, przybory szkolne, pieluchy i chemię dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wsparcia .