1. W tym roku  w Wigilię  odprawimy dwie Pasterki o godz. 20.00 i 22.00. O godz. 21.30 zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz z zespołem muzycznym i scholądziecięcą.. Zaś na godzinę 18.00 w Wigilię zapraszamy wszystkich samotnych i starszych na plebanię by wspólnie z proboszczem  podzielić się opłatkiem i pośpiewać kolędy.

2. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00. Pozostałe Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. 

3. 29 grudnia ( w piątek) o godz. 19.00 w Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej odbędzie sie koncert Charytatywny państwa Sokolnickich. Ksiądz Kustosz gorąco zaprasza.

4. Za tydzień na Mszy o godz. 12.00 wystąpi u nas z koncertem Kolędowym Orkiestra Dęta z Zawidza. Młodzież koncertuje po wielu parafiach zbierając dobrowolne datki na Obóz zimowy. Zapraszamy.

5. Również za tydzień na Mszy o 12.00 małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zapraszamy wszystkich małżonków do wspólnej modlitwy.

6. Za tydzień w Sylwestra Msza Święta na zakończenie roku o godz. 18.00 .Będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem dziękując Bogu za cały  rok i przepraszając za nasze grzechy. Gorąco zapraszamy

7.  Drodzy parafianie od 28 grudnia chcemy rozpocząć w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną kolędą. W zeszłym roku  założyliśmy każdej rodzinie, która nas przyjęła ,nową kartę kolędową, gdyż te stare w wielu przypadkach były już nie aktualne. Obecny rok pokazał nam, iż wiele rodzin do dziś nie ma swej kartoteki i dopiero przy załatwianiu spraw w kancelarii pojawiają się   różne problemy. W tym roku odwiedzimy wszystkich, których kartoteki mamy i tych, którzy nas zaproszą.Ofiary składane na kolędę chcemy przeznaczyć na osuszenie murów naszego kościoła. Przez kilka dni w kolędzie będzie uczestniczył ksiądz diakon Michał Perek. Prosimy o życzliwe przyjęcie kapłanów na wizytę duszpasterską. 

Porządek kolędy w tym tygodniu: TUTAJ