Niedziela  7 stycznia         2024 r.

7.00 + r-ców Krystynę i Ireneusza Osmólskich ( 5 rocz. śmierci taty)

9:00 1)+ Roberta Trzonkowskiego _ int. rodziny

        2) + Mariana Lewandowskiego ( 8 rocz. śmierci)

10:30  1) + r-ców Feliksę i Wacława Laskowskich, r-ców Zofię i Lucjana Marcinkowskich

          2) + Wiesławę i Stanisława Wierzbowskich

12:00 1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Igi i Kamila Jaworskich

2) O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Zofii

18:00  + Janinę Kapuścińską ( 1 rocz. śmierci), Romualda Kapuścińskiego i Mariusza Bruździńskiego

Poniedziałek    8 stycznia   2024 r.

7.00 1) +  Franciszka Jędrzejak  ( int. od ucz. pog. )

2) + Bogdana i Grażynę Woźniak ( 2 rocz. śmierci)

18:00  +Zenona Paszkowskiego  – int. syna Wojciecha z rodziną

Wtorek  9 stycznia   2024 r.            

7:00   1) + Urszulę Borowską   ( int. od ucz. pog)

2) + Włodzimierza Giżyńskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Stanisława Okraszewskiego ( 11 rocz. śmierci)

Środa – 10 stycznia 2024 r.

7.00 1)+ Marię Pietrzak ( int. od ucz. pog. )

2) + Tomasza Kopycińskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 + r-ców Barbarę i Henryka Jankowskich ( 3 rocz. śmierci Barbary), siostrę Barbarę, brata Andrzeja i zmarłych z r-ny

Czwartek – 11 stycznia  2024 r.

7:00   1) + Andrzeja Lewandowskiego ( int. od ucz. pog. )

         2) + Jadwigę Rychlik ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Annę Zalewską ( 54 rocz. śmierci)   

Piątek– 12 stycznia 2024 r.       

7.00 1)+ Jolantę Mielczarek ( int. od ucz. pog. )

2) + Danutę, Tadeusza ( 22 rocz. śmierci) i Włodzimierza Mirosławskich

18.00 + dziadków Zofię i Michała Tyburskich, Ryszarda, Stefana i Kazimierza Tyburskich

Sobota – 13 stycznia 2024 r.      

7.00 1)+ Urszulę Borowską   ( int. od ucz. pog)

2) + Barbarę Czermińską ( int. od ucz. pog)

18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marianny i Wacława

Niedziela  14 stycznia         2024 r.

7.00 + r-ców Stępińskich ( rocz. śmierci mamy)

9:00 1)+ ks. Jana Degowskiego, r-ców Annę i Józefa Degowskich (30 rocz. śmierci ks. Jana)

        2) + Władysława i Alfredę Szramowskich oraz Pelagię i Mieczysława Babeckich

10:30  1) + Irenę i Ignaca Ziółkowskich ( 19 rocz. śmierci Ireny)

          2) + Dawida Kopycińskiego ( 37 rocz. urodzin)

12:00  + Eugeniusza Miller

18:00  r-ców Janinę i Hieronima Gołębiewskich oraz teściów Woźnickich