Niedziela  3 marca            2024 r. 

7.00 + Kazimierza, Sabinę i Grzegorza Sobolewskich ( z ok. imienin Kazimierza i Grzegorza)

9:00  1)+ Roberta Trzonkowskiego – int. rodziny

         2) + brat Wiesława Żółtańskiego ( 12 rocz. śmierci) 

10:30  1) + Cezarego Żurawskiego  ( 18 rocz. śmierci )

           2) + Kazimierza Suchodolskiego ( z ok. imienin)

12:00  Za Żołnierzy wyklętych

18:00  + męża Ryszarda Rybkiewicza, r-ców Stanisławę i Józefa Marciniak

Poniedziałek    – 4 marca     2024 r. 

7.00 1)+ Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog. )

       2)+ Daniela Klimka ( 32 rocz. śmierci)

      3) + Kazimierza Stachurskiego 

18:00   1) +Kazimierę i Jana Błażejewskich ( z ok. imienin mamy)

            2) + Kazimierza Lewandowskiego ( z ok. imienin) i teściów  Lewandowskich, r-ców Tomaszewskich

Wtorek  – 5 marca             2024 r.             

7:00    + Zenona Paszkowskiego     ( int. od ucz. pog)

18.00  1) + Kazimierza Tyburskiego 

           2) + r-ców Halinę i Kazimierza Szymańskich ( z ok. imienin ojca)

Środa – 6 marca     2024 r.

7.00   + Bogdana Skomorskiego   ( int. od ucz. pog. )

18.00  1) + r-ców Lidię i Wiesława Wiśniewskich ( 15 rocz. śmierci Lidii)

          2) + Danutę i Zbigniewa Smulczyk ( 5 rocz. śmierci Danuty) , zmarłych r-ców Czesławę i Wacława Żołnowskich

Czwartek –  7 marca             2024 r.

7:00   + Ryszarda Szczepańskiego ( 5 rocz. śmierci), Mariusza Dumowskiego, Helenę i Józefa Jędrys, Wiesławę i Tadeusza Bartczak, zm. z r-ny Szczepańskich, Jarosława Pieścik

18.00 1)+r-ców  Borkowskich, żonę Zofię Borkowską ( 24 rocz. śmierci)

          2) + Natalię i Mieczysława Gruk ( rocz. śmierci męża)

Piątek–   8  marca          2024 r.       

7.00  Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Moniki i Patryka ( z ok. 40-tych urodzin Patryka)

17.00 Droga Krzyżowa

18.00 1)+ tatę Ireneusza Czyżyk ( 5 rocz. śmierci)

          2) + Tomasza Bartkowskiego ( z ok. imienin)

Sobota –  9  marca        2024 r.      

7.00    +  Jolantę Mielczarek ( int. od ucz. pog. )

 18.00 1) + Jarosława Chojnackiego (3  rocz. śmierci), teściów Chojnackich

          2) + Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog.)

Niedziela  10 marca   2024 r.     REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7.00 + Jadwigę Oleksiak ( int od ucz. pog)

9:00  1) + siostrę Zenobię Zbruk ( 32 rocz. śmierci)

         2) + r-ców Barbarę i Kazimierza Rzeszotarskich  ( 14 rocz. śmierci mamy) i brata Jarosława

10:30  1) + męża Piotra Strzałkowskiego  ( 12 rocz. śmierci) 

           2) + Arkadiusza Urbańskiego 

12:00   1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty Szpakowskiej ( z ok 50 tych urodzin) i dla jej rodziny

           2) Dziękczynna do Matki Bożej za opiekę nad  wnuczkami, dziećmi i dziadkami z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo
18:00  + r-ców Stanisławę i Jana Chęcińskich ( 18 rocz. śmierci mamy i 58 rocz. śmierci taty)