Niedziela  25   luty           2024 r. 

7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy i Janiny i o rozwiązanie kłopotów

9:00  1) + Sławomira Woźniaka ( 33 rocz. śmierci), Stanisława Istal ( 4 rocz. śmierci)

         2) + Halinę Czachorowską  ( 2 rocz. śmierci)

10:30  1) + Edwarda Zwolińskiego ( 4 rocz. śmierci) 

           2) +Mieczysława Głuchowskiego  ( 27 rocz. śmierci)

12:00   O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich Parafian i Sympatyków Parafii

18:00  + męża Włodzimierza Gadomskiego, babcię Bronisławę i ciocię Eugenię

Poniedziałek    – 26 luty    2024 r. 

7.00 + Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog. )

18:00   1) + Bogdana Skomorskiego ( int. od ucz. pog. )

            2) + Mariannę i Bronisława Gębarskich oraz Zofię i Jana Smykowskich   ( 32 rocz. śmierci taty)

Wtorek  – 27 luty            2024 r.             

7:00   1) + Zenona Paszkowskiego     ( int. od ucz. pog)

          2) + Jolantę Mielczarek ( int. od ucz. pog. )

18.00  + Krzysztofa Sadowskiego ( int. od ucz. pog. )

Środa – 28 luty    2024 r.

7.00   + Danutę Haba  ( int. od ucz. pog. )

18.00  1) + Eleonorę Stelmańską ( 17 rocz. śmierci), Józefa Stelmańskiego, zmarłych z r-ny Ossowskich, Zdzisława Pietrzykowskiego

          2) + Andrzeja Szczęsnego ( 8 rocz. śmierci)

Czwartek –  29  luty            2024 r.

7:00   1) + Henryka Joniak ( int. od ucz. pog. )

         2) + Jana Tomaszewskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 Za Członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jana Pawła II, zmarłych z ich rodzin, prześladowanych chrześcijan, o Boże błogosławieństwo dla Polski i Polaków oraz o pokój i dobre zmiany dla Kościoła i naszej Ojczyzny

Piątek–   1  marca          2024 r.       

7.00  + Antoninę, Franciszka, Henrykę, Jana, Tadeusza i Wiesława Wiśniewskich

 9.00+ Jana Trzcińskiego ( 6 rocz. śmierci)   

17.00 Droga Krzyżowa

18.00 + Romualda Liktie, Natalię Lidke

Sobota –  2 marca        2024 r.      

7.00    +  Jadwigę Oleksiak (1 int. od ucz. pog. )

18.00 1) + Wiesława Nowickiego ( rocz. śmierci)

          2) + Helenę Gutowską, Mariannę Bigorajską, Franciszka Winnickiego

Niedziela  3 marca            2024 r. 

7.00 + Kazimierza, Sabinę i Grzegorza Sobolewskich ( z ok. imienin Kazimierza i Grzegorza)

9:00  1)+ Roberta Trzonkowskiego – int. rodziny

         2) + brat Wiesława Żółtańskiego ( 12 rocz. śmierci) 

10:30  1) + Cezarego Żurawskiego  ( 18 rocz. śmierci )

           2) + Kazimierza Suchodolskiego ( z ok. imienin)

12:00  Za Żołnierzy wyklętych

18:00  + męża Ryszarda Rybkiewicza, r-ców Stanisławę i Jozefa Marciniak