Niedziela – 24 grudnia   2023 r.    Wigilia Bożego Narodzenia

7.00 + r-ców Irenę i Czesława Podgórskich ( 23 rocz. śmierci taty), pradziadków Katarzynę i Stanisława Lenartowicz

9:00 1)+ Barbarę Sudoł ( 2 rocz. smierci)

       2) + Ewę Gapińską – int. córki i syna

10:30 1)Danutę Jeżewską i Tadeusza Lubas  

          2) +Mirosława Bretyn

12.00 Za Parafian i Gości

20:00  PASTERKA :Za Parafian i Sympatyków Parafii

21. 30 Wspólne kolędowanie

22:00  PASTERKA :Za Parafian i Sympatyków Parafii  

Poniedziałek 25 grudnia  2023 r        BOŻE NARODZENIE

NIE MA MSZY O 7.00

9:00 1) + r-ców Danutę i Jana Sujkowskich, babcię Czesławę Kratkowską

        2) + Bożenę Pesta ( 2 rocz. śmierci)

10:30  1) + Mariolę Dołasińską, Bolesława Wójcika, Wiktorię i Michała Peroń   ( rocz. śmierci Marioli)

2) + dziadków Stanisława i Józefę Szczelaszczyk, brata Mariana , r-cówTymoteusza i Salomeę Szczelaszczyk

12:00  1)O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla SzczepanaJarzyńskiego ( z ok. 80-tych urodzin)

         2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pawła Głuchowskiego ( z ok. 60-tych urodzin)

18:00  + Irenę i Wojciecha Przybyłek ( 13 rocz. śmierci śmierci ) – int. rodziny

Wtorek  26 grudnia   2023 r.       ŚW. SZCZEPANA      

7:00   r-ców Martę i Stanisława Kosiorek ( 45 rocz. śmierci ojca)

9:00 1)+ Jana Wiśniewskiego 

          2)+ r-ców Katarzynę i Jana Kuncickich ( 14 rocz. śmierci Katarzyny)

10.30 1)+ męża Zygmunta Cajzera

2) + r-ców i dziadków Szczepana i Barbarę Wadowskich ( 23 rocz. śmierci Szczepana)

12.00 + Barbarę Czermińską – int wnuczki Marty

18.00 + Zdzisława Trzonkowskiego ( 1 rocz. śmierci)

Środa – 2grudnia 2023 r.

7.00 1) + Adama Peszyńskiego ( int. od ucz. pog)

       2) + Franciszka Jędrzejak ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Urszulę Borowską  ( int. od ucz. pog. )

Czwartek – 28 grudnia  2023 r.

7:00   1) + Włodzimierza Giżyńskiego ( int. od ucz. pog. )

         2) + Marię Pietrzak ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Stanisława Pankowskiego   ( int. od ucz. pog.ost )

Piątek– 29 grudnia 2023 r.       

7.00 1) + Jadwigę Rychlik ( int. od ucz. pog. )

    2) + Bożennę Sadowską ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Adama Peszyńskiego ( int. od ucz. pog. )

Sobota – 30 grudnia 2023 r.

7.00 + Zdzisława Pilichowskiego ( rocz. śmierci)

18.00 1) babcię Zofię Szwarczyńską ( 40 rocz. śmierci)

2) +r-ców Romanę i Jana Duda oraz braci Bogusława i Janusza

3) Za Członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jana Pawła II, zmarłych z ich rodzin, prześladowanych chrześcijan, o Boże błogosławieństwo dla Polski i Polaków oraz o pokój i dobre zmiany dla Kościoła i naszej Ojczyzny

Niedziela 31 grudnia       2023 r. SYLWESTRA

7.00 + Aleksandrę,  Karolinę i Macieja Krajewskich oraz Jerzego Skrzyńskiego

9:00 1)+ Helenę Kostrzewską ( rocz. śmierci)

        2) + Eugeniusza Gapińskiego ( z ok. imienin)

10:30  1) + r-ców Bronisławę i Stanisława Tomaszewskich, siostrę Melanię i Franciszka Kurkowskich ( z ok. imienin Melanii)

          2) + Barbarę Czermińską ( int. od ucz. pog. )

12:00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Wojciecha Jaworowskich ( 50 rocz. ślubu)

18:00  Msza Święta Dziękczynna na zakończenie Roku