Niedziela  – 16  lipca     2023 r.  

7.00 + r-ców Rozalię i Jana Murawskich oraz dziadków Siemiątkowskich ( 16 rocz. śmierci Rozalii)

9:00  1)+ Teresę Gamrot (5 rocz. śmierci) 

        2) + Henryka Stanisława Ostrowskiego ( z ok. imienin)

10:30  + Kazimierza Goździkowskiego  ( 2 rocz. śmierci)

12:00   O Boże błogosławieństwo dla Sławomira ( z ok. 65 tych urodzin)

18:00  1)+ Władysławę Skrzyniecką ( 36 rocz. śmierci), Joannę Gożuk i za dusze w czyśćcu cierpiące

2)  O łaski i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Stanisława Kostki i zmarłych z ich rodzin 

Poniedziałek –17  lipca      2023 r. 

7:00   + Jadwigę Paprocką ( int. od ucz. pog.)

18:00  1) + Bogdana Wierzbickiego ( z ok. imienin) 

           2) + Jana Broniszewskiego  ( int. od ucz. pog.)

  Wtorek  – 18 lipca        2023 r. 

7:00  + Różę Barbarę i Jana  Raczyńskich ( int. od ucz. pog.)

18:00 1) + Zygmunta ( 43 rocz śmierci) i Wandę ( 8 rocz. śmierci) Kunkowskich

          2) +Zdzisława i Wiesławę Gołębiewskich  ( int. od ucz. pog.ost )  

Środa – 19 lipca    2023 r.      

7.00 + Grzegorza i Marię  Ziółkiewicz  (1 int. od ucz. pog. )  

18.00 1) + Halinę i Jerzego Styrnałów ( rocz. śmierci mamy) , Kazimierza Przybyszewskiego  

          2) + Roberta Trzonkowskiego – int. teścia z Wiesią

  Czwartek –  20  lipca         2023 r.       

7:00    1) + r-ców Czesławę i Aleksandra Melibruda ( z ok. imienin mamy)

2) + teściów  Skrzyńskich ( rocz. śmierci )  

18.00 1)+ Kazimierza Tyburskiego ( 1 rocz. śmierci)

         2) + Jana Kuncickiego ( int. od ucz. pog. )  

Piątek – 21 lipca       2023 r.        

7.00  + Annę Jasińską ( int. od ucz. pog. )  

18:00 1)+ r-nę Wszelakich ( rocz. śmierci cioci Lucyny )

          2) + Janusza Mazurowskiego – int. mieszkańców  klatki nr 2 i 1

 Sobota –  22 lipca        2023 r.   

7.00   + Grzegorza Grabowskiego ( 5 rocz. śmierci) , r-ców Apolonię i Leonarda, brata Tadeusza, bratanka Dariusza, szwagra Romana Grabowskich, Marię i Kazimierza Bogdańskich 

11.0 chrzest

17.00 ślub

18.00 + r-ców Mariana i Genowefę Wilczyńskich, syna Krzysztofa z żoną Teresą                 Czacherskich i syna Remigiusza Czacherskiego

Niedziela  – 23  lipca      2023 r.  ŚWIĘCENIE POJAZDÓW  

7.00 + Hannę i Mieczysława Ziółkowskich ( z ok. imienin mamy)

9:00 + r-ców Elżbietę i Marka Gadzińskich

 10:30   + r-ców Ryszarda i Danielę Różańskich ( 6 rocz. śmierci taty) dziadków Romana i Wandę Ochockich

12:00   O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Eweliny i Roberta Świderskich

18:00  + Kazimierę i Stanisława Pawłowskich, Krystynę i Jana Nowakowskich, r-nę Sobieckich