Niedziela  11 lutego         2024 r.

7.00 + Henryka i Honoratę Kucharskich oraz braci

9:00 1) + r-ców Ludwikę i Jozefa Meller ( 9 rocz. śmierci Jozefa)

        2) + Jadwigę Paprocką ( 1 rocz. śmierci)

10:30  1) + Marię Kaźmierczak 

          2) + Józefa Chrzanowskiego ( 40 rocz. śmierci)

12:00  1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich chorych  okazji Światowego Dnia Chorych 

         2) + męża Apolinarego Obczyńskiego ( 18 rocz. śmierci)

18:00  + męża Mieczysława Ulickiego

Poniedziałek    12 luty   2024 r.

7.00 1) + Michała Jażdżyka ( 11 rocz. śmierci)    

      2) + Wandę Zasadowską  ( 21 rocz. śmierci) 

18:00  1) O błogosławieństwo Boże dla Martyny i Michała ( z ok. urodzin)

          2) + Barbarę Król – int. wnuczków i prawnuczków   

Wtorek  13 luty   2024 r.            

7:00   1) + Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog)

        2) + r-nę Leszczyńskich i syna Roberta Balickiego ( 4 rocz. śmierci)  

18.00 1) + r-ców Grażynę i Adama Wolskich ( rocz. śmierci mamy)

         2) +Tomasza Kopycińskiego  ( int. od ucz. pog. ost )

Środa – 14 luty 2024 r. POPIELEC

7.00 + Jana Pawła Wierzbickiego ( 3 rocz. śmierci)

9.00 +r-ców Bronisławę i Romualda Ligowskich ( rocz. śmierci ojca) 

18.00 + Karolinę i Tadeusza Rutkowskich ( 27 rocz. śmierci taty)

Czwartek – 15 luty  2024 r.

7:00   1) + Zenona Paszkowskiego ( int. od ucz. pog. )

         2) + Bogdana Skomorskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 + r-ców Henrykę i Mieczysława Malanowskich, braci Stanisława i Krzysztofa Malanowskich, Pelagięi Stanisława Joniak oraz Zofię Spychała

Piątek– 16 luty 2024 r.       

7.00 1) + Zofię Szatkowską ( int. od ucz. pog. )

       2) + r-ców Juliannę i Kazimierza Korzuchowskich, rodzeństwo Marka, Sławomira i Zofię Korzuchowskich, Natalię i Stanisława Jankowskich, Wiktora i Bogdana Jankowskich

17.00 Droga Krzyżowa

18.00 1) O łaski i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Stanisława Kostki i zmarłych z ich rodzin 

         2) + Annę Kopycińską ( 4 rocz. śmierci)

Sobota – 17 luty 2024 r.      

7.00 + Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog. )

16.00O Boże błogosławieństwo dla Nikoli Pesta ( z ok 18-tych urodzin)

18.00 1) + Krzysztofa Słomińskiego ( 3 rocz. śmierci)

        2) + Piotra Czarneckiego ( rocz. śmierci)

Niedziela  18   luty           2024 r.

7.00 + Czesławę Pilewską

9:00 1)+ męża Zygmunta Cajzera ( 2 rocz. śmierci)

        2) + mamę Teresę Gamrot i dziadków Mazurowskich – int. Łukasza z r-ną

10:30  1) + Katarzynę i Jana Kuncickich ( 1 rocz. śmierci Jana)

          2) + Mariannę Mielczarską ( z ok. imienin i 7 rocz. śmierci)

12:00  Za Parafian i Sympatyków Parafii

18:00  + męża Andrzeja Gozdowskiego ( w rocz. śmierci) i zmarłych z r-ny