Poniedziałek – 11 grudnia   2023 r.       REKOLEKCJE ADWENTOWE

9:00   1) + Józefa Zasadowskiego ( 44 rocz. śmierci)

         2) + r-ców Gapińskich ( 29 rocz. śmierci mamy)

11:00   + Dariusza Nowalskiego ( 2 rocz. śmierci)

17:00  + Józefa Stelmańskiego ( 47 rocz. śmierci), Eleonorę Stelmańską i Zdzisława Pietrzykowskiego

19:00 + Jana Piątkowskiego ( 29 rocz. śmierci)

Wtorek  12 grudnia 2023 r. .       REKOLEKCJE ADWENTOWE

9:00 1)+ męża Franciszka Rzepkowskiego, r-ców Sulkowskich i Rzepkowskich, brata Grzegorza, Leszka Hudego i Mirosława Górzyńskiego

      2) + Helenę i Bolesława Siedleckich ( 15 rocz. śmierci mamy)

11.00 1)+ brata Edwarda Mazura ( 5 rocz. śmierci), Józefę i Stanisława Liszewskich

        2) + Andrzeja Wiśniewskiego 

17:00 + r-ców Natalię i Czesława, Jadwigę i Bronisława Kaczorowskich  

19.00 + Jerzego Goździkowskiego ( int. od ucz. pog)

Środa – 13 grudnia 2023 r.

7.00 + Adama Peszyńskiego ( int. od ucz. pog)

18.00 1) + żonę Bożenę Walczak ( 4 rocz. śmierci)

2) + Martynę i Wacława Banasik ( 19 rocz. śmierci Martyny)

Czwartek – 14 grudnia  2023 r.

7:00   1) + Franciszka Jędrzejak ( int. od ucz. pog)

         2) +Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Hannę Kęsicką ( 13 rocz. śmierci ), Elżbietę, Kazimierza i Andrzeja Kęsickich

Piątek– 15 grudnia 2023 r.       

7.00 1) +Katarzynę, Jadwigę i Tadeusza Jakubowskich

      2) + Franciszka Albrefczyńskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 + r-ców Adelę i Stanisława Sławińskich ( 2 rocz. śmierci mamy) oraz babcię Henrykę Depner

Sobota – 16 grudnia 2023 r.

7.00 1)+ Jerzego Goździkowskiego ( int. od ucz. pog. )

       2) + Barbarę Czermińską ( int. od ucz. pog. )

18:00 1)+ Adelę i Józefa Dutkiewicz ( 12 rocz. śmierci taty) i zmarłych z r-ny

         2) + Patrycję Białkowską ( 9 rocz. śmierci )

Niedziela 17 grudnia       2023 r. 

7.00 + Barbarę Czermińską – int. pracowników Aptek

9:00 1) O błogosławieństwo Boże dla Pawła Głuchowskiego ( z ok. 60- tych urodzin)

        2) + Stanisława Teodorczaka ( 25 rocz. śmierci) i zmarłych z r-nyTeodorczak

10:30  1) + r-ców Danutę i Zenona Kajkowskich

          2) O Boże błogosławieństwo dla Joanny ( z ok urodzin)

12:00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla księdza Proboszcza Dariusza ( z ok. imienin)

18:00  1) + Genowefę Sulkowską i Małgorzatę Sulkowską

          2) O łaski i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Stanisława Kostki i zmarłych z ich rodzin