Niedziela  10 marca   2024 r.     REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7.00 + Jadwigę Oleksiak ( int od ucz. pog)

9:00  1) + siostrę Zenobię Zbruk ( 32 rocz. śmierci)

         2) + r-ców Barbarę i Kazimierza Rzeszotarskich  ( 14 rocz. śmierci mamy) i brata Jarosława

10:30  1) + męża Piotra Strzałkowskiego  ( 12 rocz. śmierci) 

           2) + Arkadiusza Urbańskiego 

12:00   1) Dziękczynna za łaskę zdrowia dla Marianny i niezliczone łaski w ciągu jej życia

           2) Dziękczynna do Matki Bożej za opiekę nad  wnuczkami, dziećmi i dziadkami z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo

18:00  + r-ców Stanisławę i Jana Chęcińskich ( 18 rocz. śmierci mamy i 58 rocz. śmierci taty) 

Poniedziałek    – 11 marca     2024 r. .     REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

9.00 + Bogdana Skomorskiego   ( int. od ucz. pog. )

11.00  +  Jolantę Mielczarek ( int. od ucz. pog. )

12.00 + Danutę Haba ( int. od ucz. pog. )

17.00 1) + r-ców Mariannę i Konstantego Rutkowskich

         2) + Krystynę Przybyszewską

19:00   + Zenona Paszkowskiego     ( int. od ucz. pog)

Wtorek  – 12 marca             2024 r.  .     REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

9:00 + Sylwię Kosiorek    ( int. od ucz. pog. )

 11.00  + Mariana Kretkowskiego ( int. od ucz. pog. )

12.00 + Janusza Jagodzińskiego  ( int. od ucz. pog. )

17.00 1) + Jerzego Trębińskiego ( 25 rocz. śmierci), zm. z r-ny Trębińskich i Kowalskich

         2) + żonę Bożenę Walczak ( z ok. imienin)

19:00   1)+ Stanisława i Hannę Janiszewskich, Henryka i Helenę Topolewskich, siostry Irenę, Ewę i Marię

           2) + brata Grzegorza Rożniak ( z ok imienin)

Środa – 13 marca     2024 r.

7.00   + Krzysztofa Sadowskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00  1) + Krystynę i Antoniego Spłocharskich ( z ok . imienin mamy)

          2) + r-ców Krystynę i Ryszarda Morawskich ( 2 rocz. śmierci taty)

Czwartek –  14 marca             2024 r.

7:00   + Urszulę Borowską ( int. od ucz. pog. )

18.00 1) + Andrzeja Szpejna ( 4 rocz. śmierci)        

          2) + Stanisława Stawskiego ( 6 rocz. śmierci)

Piątek–   15  marca          2024 r.       

7.00  1) + Władysława Krupińskiego (1  int. od ucz. pog. )

         2) + Janusza Jagodzińskiego ( int. od ucz. pog. )

17.00 Droga Krzyżowa

18.00 1)+ Wiesława Szmigielskiego ( 14 rocz. śmierci)

          2) + dziadków Stanisława i Stanisławę Domżalskich

Sobota –  16  marca        2024 r.      

7.00  + Mariana Kretkowskiego  ( int. od ucz. pog. )

 18.00 1)  O łaski i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Stanisława Kostki i zmarłych z ich rodzin 

          2) + Zdzisława Pietrzykowskiego ( 3 rocz. śmierci), r-ców Pietrzykowskich i Stelmańskich

Niedziela  17  marca            2024 r. 

7.00 + Stanisława i Dariusza Pachnik ( 10 rocz. śmierci taty)

9:00  1)+ Krystynę i Jozefa Bruze, siostrę Alinę Szymańską, zmarłych z r-ny Bruze i Specjalskich

         2) + Jana i Czesławę Nagiewicz i ich r-ców 

10:30  1) +Bogdana Skomorskiego ( z ok. imienin)

           2) + Bogdana Muchiewicza ( rocz. śmierci)

12:00  1) O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Zbigniewa ( z ok. imienin) oraz dla Oli

2) + r-ców Teodozję i Eugeniusza Kowalkowskich 
18:00  + Zbigniewa Domagalskiego ( z ok. imienin)