1. Zapraszamy serdecznie na roraty: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek na godz. 7.00; w środę i sobotę na godz. 18.00.
2. Do chorych z posługą sakramentalną w ich domach udamy się w najbliższy piątek 21 grudnia od godz. 10.00. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chorych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
3. Do najbliższego wtorku 18 grudnia włącznie można przekazywać na konkurs własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Nagrody i dyplomy będą wręczone w najbliższą niedzielę 23 grudnia po Mszy świętej o godz. 11.30. Przekazane prace ozdobią choinki przy złóbku w naszym kościele.
4. Przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia okazujemy sobie wiele miłości i dobra. Nasza wspólnota parafialna też chce dzielić się dobrem i miłością z potrzebującymi. Dlatego dzisiaj po każdej Mszy świętej młodzież z naszej parafii śpiewa piękne polskie kolędy. Wprowadzają nas one w bezpośrednie przygotowanie do Świąt. Ale chcemy także, aby dzisiejsza adwentowa niedziela radości była okazją do dzielenia się radością z innymi. Dlatego podczas koncertu kolęd zbieramy ofiary do puszek na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie k. Mławy. Za zebrane pieniądze zakupimy świąteczne prezenty dla nich. Serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę szlachetną akcję.
5. Spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy piątek 21 grudnia o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
6. W tym tygodniu dyżur w „konfesjonale młodych” będą pełnili: w czwartek 20 grudnia w godz. 17.00 - 18.00 - Ks. Proboszcz, w sobotę 22 grudnia w godz. 18.30 - 20.00 - Ks. Łukasz.
7. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” wraz z płytą „Najpiękniejsze polskie kolędy”. Jest także styczniowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.