1. W niedzielę 6 sierpnia wyruszy z Płocka piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy serdecznie do udziału w niej. Zapisy na pielgrzymkę można dokonywać w kancelarii parafialnej. 

2. Tych, którzy nie mogą pielgrzymować pieszo zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Zapisy na pielgrzymkę duchową także w kancelarii parafialnej. Duchowi pielgrzymi otrzymają specjalnie przygotowany modlitewnik. Serdecznie zapraszamy.
3. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu dwie indywidualne ofiary na Festyn Maksymiliański, który odbędzie się w niedzielę 10 września. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową w zakupie nagród na loterię i w organizacji festynu. Liczymy na wspaniałomyślność i życzliwość, zarówno firm i instytucji naszego miasta, jak i osób prywatnych. Wszystkim już dzisiaj bardzo serdecznie dziękujemy.
4. Przypominamy, że w okresie letnim - do niedzieli 10 września włącznie niedzielna Msza święta wieczorna jest odprawiana w naszym kościele o godz. 20.00, zamiast o godz. 18.00.
5. W lipcu i sierpniu - z racji urlopów księży - spowiedź odbywa się głównie przed Mszami świętymi, a nie podczas nich. Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.
6. W zakrystii jest do nabycia nowy numer "Gościa Niedzielnego". Jest także wakacyjny numer „Rycerza Niepokalanej”.