1. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę duchową w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Duchowi pielgrzymi otrzymają specjalnie przygotowany modlitewnik.
  2. 06 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. My również chcemy duchowo pielgrzymować do tronu Pani Częstochowskiej, dlatego zapraszamy na Apele Jasnogórskie, które rozpoczniemy w naszej parafii w najbliższy czwartek 06 sierpnia o godz. 20:30. Każdego dnia od 06 do 14 sierpnia będziemy duchowo łączyć się
    z pielgrzymami, polecając również nasze intencje Matce Bożej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:00. W piątek Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
  4. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Chorwacji odbędzie się w najbliższą niedzielę 09 sierpnia o godz. 16:00 w naszym kościele.
  5. W najbliższą niedzielę ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.
  6. Informacja dla Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.: Odbiór strojów komunijnych odbędzie w salce przy plebani we wtorek 11 sierpnia o godz. 16:00 chłopcy, o godz. 16:30 dziewczynki.
  7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i wakacyjny numer „Rycerza Niepokalanej”.
  8. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.