1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwach o tych naszych braciach w wierze, którzy oddają życie za Chrystusa i którzy na naszą pomoc modlitewną liczą i jej oczekują. Chciejmy wspierać ich naszą modlitwą, ale także i naszym materialnym darem. Po każdej Mszy świętej zbieramy dzisiaj ofiary do puszek przeznaczone dla prześladowanych chrześcijan. Ofiary można składać do skarbony znajdującej się przy głównym wyjściu z kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Przypominamy, że w piątki po Mszy świętej o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
3. W najbliższy czwartek 16 listopada po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie ku czci św. Jana Pawła II, zakończonym ucałowaniem Jego relikwii.
4. W dniu dzisiejszym na zakończenie Mszy świętej o godz. 11.30 zostaną wręczone dyplomy i nagrody dla dzieci, które gorliwie uczestniczyły w tegorocznych nabożeństwach różańcowych.
5. W najbliższą niedzielę 19 listopada o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w dniach od 25 czerwca do 5 lipca 2018 r. Więcej informacji w kancelarii parafialnej oraz u księży wikariuszy. Serdecznie zapraszamy.
7. Dziękujemy serdecznie za złożone w minionym tygodniu trzy indywidualne ofiary na kościół.
8. W najbliższym tygodniu Pan Organista będzie roznosił do naszych domów poświęcone bożonarodzeniowe opłatki według następującego porządku:
Poniedziałek - ul. Witosa blok nr 3
Wtorek - ul. Witosa blok nr 5
Środa - ul. Paderewskiego bloki nr 6 i 8
Czwartek - ul. Witosa bloki nr 1, 1A i 1B
Piątek - ul. Piłsudskiego blok nr 1, ul. Paderewskiego blok nr 10
Sobota - ul. Parkowa, Tysiąclecia, Kochanowskiego, Kopernika i
Targowa
9. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.