1. W piątek 22 czerwca o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego. Będziemy dziękować Panu Bogu za całoroczną pomoc w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Serdecznie zapraszamy.
2. Na początku roku szkolnego był ogłoszony konkurs na najgorliwszych uczestników Mszy świętych niedzielnych. Dzieci przez cały rok otrzymywały pamiątkowe obrazki. Uprzejmie prosimy, aby przekazały je w tym tygodniu (do piątku włącznie) do pań katechetek albo bezpośrednio do księży. W niedzielę 08 lipca po Mszy świętej o godz. 11.30 zostaną rozdane dyplomy i nagrody dla najgorliwszych uczestników niedzielnych Mszy świętych.
3. Informujemy, że tegoroczne Święto Parafialne ku czci św. Maksymiliana Kolbego połączone z VII Festynem Maksymiliańskim odbędzie się w niedzielę 9 września. Przewidziana jest loteria fantowa, koncerty zespołów muzycznych, zabawy i konkursy dla dzieci oraz stoiska kulinarne. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc finansową w organizacji festynu. Liczymy - podobnie jak w latach ubiegłych - na wspaniałomyślność i życzliwość, zarówno instytucji i firm naszego miasta, jak i osób prywatnych. Wszystkim ofiarodawcom już dzisiaj mówimy serdeczne „Bóg zapłać”!
4. Ogłoszenie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch: spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.
5. W najbliższą niedzielę 24 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
6. Legion Maryi zaprasza na „Różańcowe Jerycho”, czyli adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową. Czuwanie rozpocznie się w najbliższą sobotę 23 czerwca o godz. 12.00 i potrwa do godz. 21.00.
7. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”.
8. Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu wspólnie z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów „Skrawmet” w Sierpcu organizuje w najbliższą niedzielę 24 czerwca w godz. od 9.00 do 13.00 przy ul. Wróblewskiego 2a (dawny POM) bezpłatne kontrole stanu technicznego pojazdów. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Wiecej informacji w gablocie na zewnątrz kościoła.
9. Dzisiaj gościmy w naszej parafii na Mszach świętych Siostry Benedyktynki z Sierpca. Serdecznie dziękujemy Czcigodnym Siostrom za dzisiejszą obecność i świadectwo. Jest to także okazja, aby wesprzeć materialnie Opactwo naszych Sióstr Benedyktynek. Można to uczynić składając ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła. Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.