1. Od przyszłej niedzieli Msze święte wieczorowe będą o godz. 18.00.
2. W najbliższą niedzielę 20 września o godz. 11.00 Uroczyste Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego, Spowiedź dzieci i rodziców w Piątek od godz. 16.00
3. Za tydzień w naszej parafii będziemy przeżywać odpust ku czci św. Stanisława Kostki naszego Patrona. Zapraszamy serdecznie tego dnia na Mszę Świętą Odpustową o godz. 13.00.
4. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas II Szkoły średniej i starszych. Kandydaci pragnący przyjąć sakrament Bierzmowania odbierają deklaracje w zakrystii albo kancelarii parafialnej. Wypełnioną deklarację przynoszą na pierwsze spotkanie 27 września. Kandydatów wraz z rodzicami zapraszamy tego dnia na Mszę świętą o godz. 18 i spotkanie organizacyjne.
5. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam przygotować Uroczystości Upamiętniające Poległych w czasie Drugiej Wojny Światowej. Panu Burmistrzowi Miasta Sierpca Jarosławowi Perzyńskiemu, za pokrycie kosztów występu Grupy Rekonstrukcyjnej, Radzie parafialnej, za przygotowanie produktów na Grochówkę, ofiarodawcom i sponsorom a szczególnie panu Malinowskiemu i Towarzystwu Patriotyczno - Historycznemu Ziemi Sierpeckiej oraz wszystkim zaangażowanym w to dzieło.
6. Towarzystwo Historyczno - Patriotyczne Ziemi Sierpeckiej “Pamięć i Prawda” zaprasza na Mszę świętą za Ojczyznę . Zostanie ona odprawiona w naszym kościele 17 września o godz. 18.00 w 81 rocznicę napaści Sowietów na Polskę.
7. Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego.