1. W najbliższą sobotę 26 maja o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość przyjęcia przez młodzież naszej parafii sakramentu bierzmowania, którego udzieli Ksiądz Biskup Mirosław Milewski. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. Próba dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro o godz. 19.00. Próba dla kandydatów wraz z ich świadkami odbędzie się w piątek 25 maja o godz. 15.30. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich świadków odbędzie się w czwartek 24 maja o godz. 19.00.
3. Jutro odbędą się próby: dla dzieci przygotowujących się do I Komuni świętej o godz. 16.00; dla dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń chrztu - o godz. 15.00.
4. We wtorek 29 maja naszą parafię nawiedzą relikwie św. Stanisława Kostki. Uroczyste powitanie relikwii rozpocznie się o godz. 20.30. Na nabożeństwo przywitania relikwii zapraszamy serdecznie wszystkich, a szczególnie dzieci przystępujące w tym roku do Pierwszej Komunii świętej i odnowienia przyrzeczeń chrztu i ich rodziców. Chcemy bowiem, przez wstawiennictwo św. Stanisława, powierzyć ich Bogu w przededniu ich wielkiego święta. W środę 30 maja zostaną odprawione przy relikwiach św. Stanisława Msze święte o godz. 7.00, 10.45 i 12.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Na Mszę świętą o godz. 7.00 zapraszamy w sposób szczególny wszystkich członków Kół Różańcowych, Legionu Maryi i innych grup parafialnych. Na godz. 10.45 zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Na godz. 12.00 zapraszamy młodzież, a zwłaszcza młodzież naszego Miejskiego Gimnazjum. Po Mszy świętej o godz. 12.00 przekażemy relikwie do kolejnej parafii.
5. W najbliższą niedzielę 27 maja, w całym naszym dekanacie, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na diecezjalne duszpasterstwo młodzieży.
6. W sobotę 26 maja br. o godz. 19.00 w kościele farnym w Sierpcu odbędzie się Msza święta, a następnie na cmentarzu parafialnym - pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem. Zapraszamy szczególnie Rodziców, a także wszystkich, którzy chcą pomodlić się w intencji tych zmarłych dzieci i ich rodzin.
7. W zakrysti jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także czerwcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.