Poniedziałek – 19 listopada
godz. 7.00
+ Tadeusza i Ewę Ruszkowskich
godz. 18.00
1) + męża Kazimierza Pusz (3 r. śm.) oraz brata Zdzisława Wojdat (1 r. śm.)
2). + Teresę Gąsiorowską (od uczestników pogrzebu)
3). + Stefana Łowina (od uczestników pogrzebu)
Wtorek – 20 listopada
godz. 7.00
+ Jolantę Gierczak (intencja od Firmy pogrzebowej Anika)
godz. 18.00
1). + Marię Kopczyńską (od uczestników pogrzebu)
2). + Władysława Mikuckiego (od uczestników pogrzebu)
3). + Henryka Ziemińskiego (od uczestników pogrzebu)
Środa – 21 listopada
godz. 7.00
+ Reginę Kowalską (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). + Mariusza Kowalskiego (od uczestników pogrzebu)
2). + Leokadię Tomaszewicz (od uczestników pogrzebu)
3). + Irenę Michalak (od uczestników pogrzebu)
Czwartek – 22 listopada
godz. 7.00
+ Urszulę i Andrzeja Zdziarskich (19 r. śm. Urszuli)
godz. 18.00
1). + Lucynę Kowalską (od uczestników pogrzebu)
2). + Andrzeja Gozdowskiego (od uczestników pogrzebu)
3). + Marzannę Senderek (od uczestników pogrzebu)
Piątek – 23 listopada
godz. 7.00
+ Ryszarda Stępnia (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). + Elżbietę Tucholską (od uczestników porzebu)
2). + Stefana Łowina (od uczestników pogrzebu)
3). + Małgorzatę Gałka (od uczestników pogrzebu)
Sobota – 24 listopada
godz. 7.00
+ Teresę Gąsiorowską (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Aleksandry i Przemysława Popławskich – od uczestników ślubu
2). + Helenę i Zygmunta Góreckich (w r. śm. mamy) oraz całą rodzinę Góreckich
3). + Marka Orzechowskiego (od uczestników pogrzebu)
4). + Genowefę i Zygmunta Rypińskich, Tadeusza i Grażynę Fabisiewicz, Juliana Gabryszewskiego, Karola i Stefanię Gabryszewskich
Niedziela – 25 listopada
godz. 7.00
1). Za Parafian i Gości modlących się w naszym kościele
2). + syna Andrzeja Wójcika (z okazji imienin) i męża Zdzisława Wójcika
godz. 9.00
1). + Czesława Chłopek (od uczestników pogrzebu)
2). + Serwacego i Grzegorza Pawlaka
godz. 11.30
1). + mamę Mariannę Karaszewską i Józefa Karasiewicza (w r. śm. mamy)
2). + Katarzynę Przybyszewską (z okazji imienin)
godz. 13.00
1). + Annę Andrzejewską (od uczestników pogrzebu)
2). + Ludwika Szlomskiego (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). + Andrzeja Zawadzkiego (w r. śm.) i o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków
2). + Krystynę Osmólską