Poniedziałek – 01 października

godz. 7.00
1). O łaskę umocnienia w chorobie dla Benedykty
2) + Henryka Ziemińskiego (intencja od Koła Żywego Różańca im. św. Jana Pawła II)
godz. 18.00
1). O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Eweliny i Sławomira Abrefczyńskich – od uczestników ślubu
2). + Ryszarda Karolewskiego (od uczestników pogrzebu)
3). + Mariusza Kowalskiego (od uczestników pogrzebu)
4). + Urszulę Szablewską (od uczestników pogrzebu)
Wtorek – 02 października
godz. 7.00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Olejniczak – z okazji urodzin
godz. 12.00
Za Ojczyznę - z okazji uroczystego odsłonięcia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego
godz. 18.00
1). O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Sylwii i Jarosława Michałek – od uczestników ślubu
2). Za członków Koła Żywego Różańca im. św. Faustyny i zmarłych z ich rodzin
3). + Marię Bodzanowską (4 r. śm.)
4). + Zofię, Mariana i syna Stanisława Tomaszewskich
Środa – 03 października
godz. 7.00
+ Mariannę Szpakowską
godz. 18.00
1). O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Małgorzaty i Łukasza Gajewskich - uczestników ślubu
2). + rodziców Kazimierza i Halinę Zalewskich (15 r. śm. taty) oraz siostrę Grażynę Zalewską
3). + Lucynę Kowalską (od uczestników pogrzebu)
4). + Władysława Mikuckiego (intencja od rodziny Hołubickich)
Czwartek – 04 października
godz. 7.00
+ Marię Kopczyńską (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). + męża Jana Wiśniewskiego
2). + Danutę Kajkowską (od uczestnikow pogrzebu)
3). + Mariusza Kowalskiego (intencja od koleżanek i kolegów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu
Piątek – 05 października
godz. 7.00
+ Konrada Zastępowskiego
godz. 9.00
+ Józefa Konopińskiego (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
1). + rodziców Jana i Kazimierę Orna, teściów Juliusza i Jadwigę Tober i syna Andrzeja Tober
2). + Janinę Danutę Trębską (od uczestników pogrzebu)
3). + Hannę Zdankiewicz (intencja od sąsiadów z bloku)
Sobota – 06 października
godz. 7.00
+ rodziców Marię i Ignacego Wiśniewskich oraz dziadków Piotrowskich i Wiśniewskich (z okazji 26 r. śm. mamy)
godz. 16.00
Msza ślubna
godz. 18.00 1). O Boże błogosławieństwo dla Mariusza – z okazji 40 rocznicy urodzin
2). + Henryka i Mariana Liszewskich
3). + Janinę Jachimczak (intencja od rodziny)
Niedziela – 07 października
godz. 7.00
1). Za Parafian i Gości modlących się w naszym kościele
2). + zmarłych polecanych w naszch parafialnych wypominkach
godz. 9.00
1). + Henryka i Halinę Ulatowskich (23 r. śm. Haliny)
2). + Kazimierza Chojnackiego (10 r. śm.), rodziców Chojnackich i Józefę Jastrzębską
godz. 11.30
1). + Marię Janinę Puchalską
2). + Irenę Michalak (od uczestników pogrzebu)
godz. 13.00
1). + rodziców Józefa i Janinę Mroczyńskich i brata Edwarda
2). + rodziców Martę i Józefa Rudowskich oraz brata Stefana (w 24 r. śm. taty)
godz. 18.00
1). + Genowefę Kaczorowską, Helenę i Mieczysława Abrefczyńskich
2). + Joannę Gożuk, Władysławę Skrzyniecką, teściów Jana i Barbarę Gożuk, zmarłych z rodziny Skrzynieckich i Górskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące