Poniedziałek – 14 stycznia
godz. 7.00
1). + Annę Halinę Bałszczak (od uczestników pogrzebu)
2). + Ryszarda Zaleskiego (od uczestników pogrzebu)
3). + rodziców Mariannę i Teofila Zakroczymskich, siostrę Krystynę i brata Stanisława (10 r. śm. Marianny)
godz. 18.00
+ Leokadię i Pawła Stępińskich (w r. śm. mamy)
Wtorek – 15 stycznia
godz. 7.00
1). + Wiesława Szpakowskiego (od uczestników pogrzebu)
2). + Ryszarda Stępnia (od uczestnikow pogrzebu)
3). + rodziców Krystynę i Eugeniusza Przyborowskich (w 10 r. śm. mamy)
godz. 18.00
+ męża Mirosława Lucińskiego, teściów Lucińskich, rodziców Mazur i zmarłych z rodziny
Środa – 16 stycznia
godz. 7.00
1). O Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanego Serca Maryi nad dziećmi i wnukami
2). + Mariannę Strzałkowską (od uczestników pogrzebu)
3). + Bogumiłę Korzeniewską (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
O Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca im. św. Stanisława Kostki i zmarłych z ich rodzin
Czwartek – 17 stycznia
godz. 7.00
1). + Reginę Kowalską (od uczestników pogrzebu)
2). + Janinę Stupalską (3 r. śm.)
3). + Dariusza Przybyszewskiego (intencja od Eli i Leszka Płuciennik)
godz. 18.00
+ Ryszarda Brodzińskiego (od uczestników pogrzebu)
Piątek – 18 stycznia
godz. 7.00
1). + Jolantę Gierczak (od uczestników pogrzebu)
2). + Stanisława Czarnomskiego (od uczestników pogrzebu)
3). + Romanę Piusińską (od uczestników pogrzebu)
godz. 18.00
+ męża Tadeusza Chmielewskiego (14 r. śm.) oraz rodziców Martę i Jana Ojczenasz (9 r. śm. taty)
Sobota – 19 stycznia
godz. 7.00
+ Henryka Ziemińskiego (z okazji imienin)
godz. 18.00
1). + O Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Kazimierza – z okazji 80 urodzin
2). + Wiesława Szpakowskiego (od uczestników pogrzebu)
3). + dziadków Wandę i Romana Ochockich (2 r. śm. babci) oraz dziadków Danielę i Ryszarda Różańskich (z okazji Dnia Babci i Dziadka)
4). + Marię (w 1 r. śm.) i Jana (w 13 r. śm.) Pomianowskich
Niedziela – 20 stycznia
godz. 7.00
+ Romanę Piusińską (intencja od koleżanek i kolegów ze stołówki MOPS-u wraz z personelem)
godz. 9.00
1). + mamę Celinę Kurowską (8 r. śm.) i babcię Franciszkę Kurowską (8 r. śm.)
2). + Mariusza Kolczyńskiego (z okazji imienin i 17 r. śm.)
godz. 11.30
1). Za Parafian i Gości modlących się w naszym kościele
2). + Michała Szymańskiego i Karola Szymańskiego
godz. 13.00
1). + Krystynę Lucynę Kowalską (1 r. śm.)
2). + Zenona Ligowskiego (2 r. śm. – intencja od córek)
godz. 18.00
1). + Adama i Teresę Nagielskich
2). + rodziców Zofię i Stanisława Ochocińskich (2 r. śm. mamy)