1.We wtorek 6 sierpnia wyruszy z Płocka piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy do udziału w niej. Zapisy w kancelarii parafialnej. Zapraszamy także do duchowego pielgrzymowania. Zapisy na pielgrzymkę duchową w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Duchowi pielgrzymi otrzymają specjalnie przygotowany modlitewnik.
2. Już za dwa miesiące - 15 września - odpust ku czci św. Maksymiliana Kolbego, 125 rocznica urodzin naszego Patrona, 38 rocznica powstania parafii i VIII Festyn Maksymiliański. Trwają przygotowania do koncertu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego dedykowanemu św. Maksymilianowi - wielkiemu żołnierzowi Niepokalanej. Zostały już zakupione nagrody na loterię fantową: rower elektryczny hybrydowy, elektryczna hulajnowa i rower tradycyjny. Od 1 września sprzedaż losów. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy do naszego wspólnego świętowania. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu dwie ofiary na festyn. Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o dołączenie do grona sponsorów naszego parafialnego święta.
3. Przypominamy, że w okresie letnim, do niedzieli 15 września włącznie, niedzielna Msza święta wieczorna jest odprawiana w naszym kościele o godz. 20.00, zamiast o godz. 18.00.
4. W lipcu i sierpniu - z racji urlopów księży - spowiedź odbywa się głównie przed Mszami świętymi, a nie podczas nich. Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.
5. We wtorek 16 lipca zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, a po niej na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
6. Serdecznie dziękujemy za złożoną w minionym tygodniu jedną ofiarę na kościół.
7. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego".