1. W najbliższą środę od godz. 8.00 chcemy odwiedzić chorych leżących w domach z Komunią Świętą i życzeniami świątecznymi. Prosimy dziś po mszach o zgłoszenie chorych w zakrystii.

2. W tym roku  Wigilia przypada w następną niedzielę. Msze Święte tego dnia o 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Wieczorem   odprawimy dwie Pasterki o godz. 20.00 i 22.00. O godz. 21.30 zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem i ze scholką. 

Zaś na godzinę 18.00 w Wigilię zapraszamy wszystkich samotnych i starszych na plebanię by wspólnie z proboszczem  podzielić się opłatkiem i pośpiewać kolęd.

3. Od dwóch miesięcy  ogrzewamy  nasz kościół  w dni powszednie i niedzielę. Bardzo prosimy o zamykanie drzwi. Wiele osób wychodząc z kościoła zostawia otwarte drzwi.

4. U ministrantów można nabyć sianko na stół Wigilijny- złożone ofiary przeznaczymy dla scholi i ministrantów na wyjazd wakacyjny.

5. W dniach od 24 czerwca do 4 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lourdes i innych sanktuariów Europy. Koszt ok 4600 zl. Chętnych proszę o zgłaszanie sie do x proboszcza. 

Na  czas modlitewnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo….