Poniedziałek – 23  stycznia   2023 r.      

7:00 

1)  + Stefana Kośmider ( int. od ucz. pog.)

2) + r-ców Leokadię i Władysława Kamińskich oraz rodzeństwo

18.00  + męża Kazimierza Suchodolskiego ( 23 rocz. śmierci)

Wtorek – 24  stycznia     2023 r.     

7:00 

1) + Wiesławę Chmielewską  ( int. od ucz. pog. )

 2) + Michała Dąbrowskiego ( int. od ucz. pog. )

18.00 + Marka Kalinowskiego ( int. od ucz. pog.)

Środa – 25  stycznia    2023 r.  

7:00 

1)+ Zofię Chętkowską   ( int. od ucz. pog.)

2) + Zofię i Mieczysława Gruchała ( 17 rocz. śmierci Zofii)

18:00 + Grażynę Jankowską ( 10 rocz, śmierci), r-ców Krystynę i Władysława Oleksiuk

  Czwartek – 26  stycznia      2023 r.  

7:00  

 1) + Adama Szychowskiego – int. Zakładu Pogrzebowego Anika

  2) + Bożenę Tober ( 2 rocz. śmierci)

 18:00 + Andrzeja Morawskiego ( 1 rocz. śmierci)

 Piątek – 27  stycznia    2023 r.   

7:00 

1) + Marię Miazgowską   ( int. od ucz. pog.)

2) + Sławomira Wiśniewskiego   ( int. od ucz. pog.)

18:00 + Marię Kaźmierczak ( 1 rocz. śmierci)

 Sobota –  28 stycznia     2023 r. 

7:00

 1) + Wiesławę Chmielewską   ( int. ucz. pog.)

2) + Arkadiusza Borek

 18:00 1) + Bogdana Wierzbickiego ( 2 rocz. śmierci)

2) + Jana Błażejewskiego ( 3 rocz. śmierci) i Kazimierę Błażejewską

3) Za Członków Koła Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jana Pawła II, zmarłych z ich rodzin, prześladowanych chrześcijan, o Boże błogosławieństwo dla Polski i Polaków oraz o pokój i dobre zmiany dla Kościoła i naszej Ojczyzny

  Niedziela – 29 stycznia  2023 r. 

7.00 + Karolinę i Macieja Krajewskich oraz Jerzego Skrzyńskiego 

  9:00 

 1) + r-nę Klimków ( 24 rocz. śmierci babci Czesławy)

2) + Marię i Tadeusza  Ślepowrońskich

10:30 

1)+ mamę Celinę Kurowską, babcię Franciszkę Kurowską ( 12 rocz. śmierci )

2) Dziękczynna za zdrowie z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Magdy z okazji 30 – tych urodzin oraz dla całej r-ny

12:00   O Boże błogosławieństwo dla Parafian i Sympatyków parafii

18:00  + Janinę Marcinkowską ( z okazji urodzin)